Günlük Kiralık Dairelerde Fiyat Avantajı

Kısa ya da uzun dönem konaklamalarda daha ekonomik bir deneyim için günlük kiralık daire fiyatlarını mutlaka incelemelisiniz!
5 yıldızlı otellerde sunulan çeşitli hizmetlerden faydalanmak istemiyor ve sadece daha rahat ve merkezi bir otel, günlük kiralık daire ya da apart arıyorsanız İstanbul’un merkezi konumlarında oldukça ekonomik fiyatlara günlük kiralık daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Günlük kiralık daire fiyatları oda sayısı, metrekare ve donanım açısından farklılık gösterebilmektedir. Örneğin Ataşehir günlük kiralık daire arayışınızda 1+0 bir daire, kliması, modern seçimlerle donatılmış mobilyaları ile diğer günlük kiralık daire, seneçeklerine göre daha uygun fiyata sahip olabilir.

Sadece bir gece konaklama planı yatığınız bir iş gezisi için de büyük tesislere sahip yüksek fiyatlı zincir oteller yerine günlük kiralık ev fiyatları sizin için çok daha ekonomik bir seçenek olacaktır. Gecelik konaklamalarınız için WiFi, klima, açık otopark gibi hizmetleri bulunan günlük kiralık evleri tercih edebilirsiniz.

Şehir dışından gelecek ve İstanbul’daki çok sayıda günlük kiralık ev arasından doğru tercihi yapmak isteyenlerdenseniz öncelikle sizin için önemli olan hizmetlerle ilgili küçük bir liste oluşturabilirsiniz. Örneğin Bostancı’da konaklamak isterseniz Bostancı otel fiyatlarına göre çok daha ekonomik olan Ataşehir günlük kiralık daire fiyatlarına da mutlaka göz atmalısınız. Bütçenize uygun olan günlük kiralık evlerde ihtiyacınız olan imkanların bulunup bulunmadığını da kontrol ettikten sonra gönül rahatlığı ile rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Aile gezileri için de günlük kiralık daireler büyük oranda talep görmektedir. Özellikle çocuklu ailelerin mutfaklı daireleri tercih ederek ailece hem daha konforlu hem de daha ekonomik bir konaklama deneyimi yaşaması mümkündür.
Ailece yapacağınız İstanbul gezinizi kalabalık bir grup halinde planladıysanız en az 1+1 günlük kiralık daireleri tercih edebilirsiniz. Birden fazla odaya sahip bir dairede konaklamanız boyunca özel alanınızın olması büyük avantaj sağlayacaktır. Bu sebeple ziyaretinizden önce aradığınız özelliklere sahip dairelerle ilgili araştırma yaparak kişi sayısına uygun daireyi bulup rezervasyonunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.
Çocuğunuzla çıkacağınız İstanbul gezisi için önceliğiniz tabii ki hijyen ve çocuğunuzun rahat ve konforlu olacaktır. Bu sebeple öncelik listenizi oluşturarak günlük kiralık ev arayışınıza başlamanız uygun olacaktır. Örneğin Ataşehir günlük kiralık ev seçenekleri arasında ayrı ya da Amerikan mutfak seçeneği olan, hijyen kurallarının titizlikle uygulandığı odalar, klimalı, otoparklı, merkezi konumda bulunan bir tercih yapmak istediğinizi rezervasyon sırasında belirtmeniz yeterli olacaktır. Kişi sayısına uygun olarak Ataşehir günlük kiralık daireler arasında 1+0 1+1  plana sahip dairelerde de konaklayabileceğinizi unutmayın. Ataşehir otel fiyatları ile karşılaştırıldığında kalabalık gruplar için günlük kiralık daire alternatifi çok daha ekonomik bir tercihtir olabilmektedir..

Fiyarları Kadar Temizliğide Önemlidir.

Günlük kiralık dairelerdeki fiyatlar 5 yıldızlı otellere göre çok daha avantajlı fakat ucuz konaklamak için vazgeçmeniz gereken lüksler olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle pandemi döneminde hijyen koşullarını yerine getiren bir otele fahiş bir fiyat ödemeyi göze almanın daha uygun olacağını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat kurumsal hizmet veren, kaliteli günlük kiralama yapan kurumlar hem müşterilerinin hem de kendi ekiplerinin sağlığını ve güvenliğini ön planda tutuyor ve tüm temizlik koşullarını yerine getiriyor.

Günlük kiralık daire ve süit hizmetini otel standartlarında yerine getiren kurumlar hem ekonomik konaklamanıza imkan tanıyor hem de titizlikle yürüttüğü hijyen çalışmaları ile pandemi döneminde güvende kalmanızı sağlıyor.

Özellikle COVID-19 ile ilgili riskli mesleklere sahip kişilerin, risk grubundaki aile fertleri ile temastan kaçındıkları dönemde en çok tercih ettikleri hizmet, otellere kıyasla daha ekonomik olan günlük kiralık daireler olmaya devam ediyor. Her gün düzenli şekilde gerçekleştirilen dezenfekte işlemleri ile hem daire ve süitler hem de ortak alanlar güvenli hale getiriliyor.

Bütçenize uygun günlük kiralık daire seçeneklerinin arasında hijyen koşulları konusunda titiz bir yaklaşım sergilediğinden emin olduğunuz kurumu tercih edebilir, riski aza indirirken konaklamanızda yine tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Award Winning Produce

Order Online

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque vestibulum aliquam cursus. Mauris molestie aliquam urna. Curabitur nec eleifend risus. Integer eget libero sed elit pharetra ultricies eu in augue. Integer eget libero sed elit pharetra ultricies eu in augue.